GENETIKA HUMAN DESIGNU: 64 KODONŮ A 21 AMINOKYSELINAminokyseliny jsou chemické energie v nás, které tvoří vzorce a struktury, které nás podmiňují.

Ra Uru Hu mluvil o tom, že nemáme na výběr, protože jsme všichni součástí evolučního programu a je součástí naší inteligence jako druhu ho následovat.

Genetika není jen individuální, ale kolektivní proces, který se týká celého lidstva. To, co najdeme v každé aktivaci (bráně), je součástí kolektivní genetiky.

Tyto aminokyseliny jsou chemické esence, které se aktivují a proudí v různých branách Bodygrafu; stejná esence může být přítomna v jedné, dvou, třech a až šesti branách.

Každý kodon vyjadřuje hlubokou genetickou chemickou kvalitu, která tvoří energii každé brány (hexagramu).

V tomto kurzu se dozvíte, jak je 64 hexagramů uspořádáno podle jejich genetické vazby nad rámec toho, co je spojuje s kanálem, proudem nebo okruhem, kterého jsou součástí. To vám přinese nový pohled na organické kořeny toho, co nás pohání vpřed, a následně také větší hloubku ve vašem porozumění Rave Bodygrafu.

Kurz bude probíhat živě (online) v angličtině. Vyučující: Amaya Blanco Alzola (Španělsko),

certifikovaná lektorka Human Designu a analytička s 21letou praxí, přímá studentka Ra Uru Hu a Alokananda Díaze. Na její trajektorii s HD se můžete podívat zde.

Přímý odkaz na akci obdržíte emailem před začátkem kurzu. Videozáznamy dostanete k dispozici pro případ, že se na ně budete chtít podívat ve svém vlastním tempu.

Všechny mp4 a mp3 nahrávky obdržíte ke stažení ke konci každého dne. Máte-li jakékoli další dotazy, napište prosím na: marchvatalova@gmail.com nebo využijte kontaktního formuláře v záložce „kontakt“.


Simultánní překlad do češtiny zprostředkuje Martina Chvátalová. Pokud se chcete přihlásit, kontaktujte mě prosím na: marchvatalova@gmail.com nebo prostřednictvím SMS/Whatsapp na +420 728 238 883.

Termín: sobota a neděle 15. & 16. října 2022

Harmonogram: vždy od 17h do 22h

Předpoklady: Doporučují se základní znalosti Human Designu (kurz Žít svůj design resp. ”Pravda v nás”).
Ideální pro studenty HD.

Cena: 3650 Kč (146 EUR)

Záznam kurzu v angličtině je možné zakoupit za výše uvedenou cenu. Česká verze se připravuje.